برگزاری دوره های توان افزایی و توانمندسازی مربیان و مدیران قرآنی

 بسمه تعالي

آموزش و توان افزایی

 برگزاری دوره های توان افزایی و توانمندسازی مربیان و مدیران قرآنی

اهداف:

ارتقاء سطح علمی و بهبود عملکرد مربیان و مدیران قرآنی از طریق مرکز تخصصی آموزش و توان افزایی نسیم هدایت اصفهان

مقدمه:

توسط مجمع خیرین قرآن وعترت اصفهان دوره هاي آموزشی توان افزایی قرآني از سال 1393 برگزارگردید و تاکنون بحمدلله تعداد 111 دوره توان افزایی از 29  استان  و 400 شهرستان مختلف از سراسر کشور بازدهی عالی آموزشی برگزار گرديده است.

طی این دوره ها تعداد 3400 نفر از مربیان قرآنی مدیران و فعالان مناطق مختلف، تحت آموزش تخصصی قرارگرفته اند و با مباحث آموزشی مطرح و بروز با حضور اساتید برجسته کشور و استان اصفهان آشنا گردیدند. ضمناً مربیان با بازدید از مراکز قرآنی معتبر و مطرح استان اصفهان ازتجربیات آن مراکز به صورت علمی استفاده نمودند.

همچنین به جهت ایجاد نشاط و بالا بردن بازدهی آموزشی از اماکن مذهبی و دیدنی شهر اصفهان؛ آثارتاریخی ایرانی و اسلامی شهر، مناطق گردشگری و فرهنگی تفریحی با چینش مناسب برنامه، بازدید بعمل آمده است .

دوره های برگزار شده:

 

آموزش و توان افزایی مدیران و مربیان مؤسسات و خانه های قرآنی

 

آموزش و توان افزایی مدیران مؤسسات مردم نهاد (خیریه ها و انجمن ها)

آموزش و توان افزایی در بخش سلامت (سفیران سلامت)

آموزش و توان افزایی در بخش مشاوره

آموزش و توان افزایی در بخش اشتغال و کارآفرینی

برنامه هاي در حال انجام:

اين قسمت در حال بارگزاري است....

برنامه هاي آتي:

اين قسمت در حال بارگزاري است....

برخي از سرفصل هاي آموزشي

ردیف

عناوین دروس

1.   

اصول ارزش مدیریتی و مربیگری

2.   

اصول مطالبه گري

3.   

آسیب شناسی فضای مجازی

4.   

مشاوره و روانشناسی

5.   

اقتصاد مقاومتی

6.   

روابط عمومی و مهارتهاي ارتباطي

7.   

ساختار سازي مديريتي

8.   

روش آموزش قرآن به كودكان

9.   

فنون روش تدریس

10.                      

انس و ارتباط با قرآن کریم

11.                      

آشنایی با روش تدریس  و مفاهیم قرآن

12.                      

تدبر در قرآن

درباره ما

این مركز تحت پوشش مجمع خیرین قرآن و عترت استان اصفهان به منظور آموزش، مشاوره، توان افزايي و هم افزايي مربیان قرآني راه اندازی شده است.

با توجه به تجربيات و اقداماتي كه از سال 1392 بدست آمده و بيش از 3000 نفر مدير و مربي قرآني از 29 استان كشور با اين مجموعه ارتباط داشته اند اميد است اين مركز مشاوره در خدمت به خانه هاي قرآني استان اصفهان بتواند سهم اندكي در توسعه فرهنگ و معارف قرآن كريم و عترت بردارد.

تماس با ما

آدرس مجمع خیرین قرآن وعترت اصفهان:

اصفهان،خیابان عسگریه،فلکه دشتستان،دشتستان شمالی،بن بست فروردین،پلاک217

کد پستی : 8199773331

شماره تماس: 60-35676859 031

پست الکترونیک

 

header

مجمع خیرین قرآن و عترت استان اصفهان

سایت احسن الحدیث

redirect

ورود به ستاد اجرائی قرآنی احسن الحدیث

 

خلاصه ای از سایت

ستاد  قرآنی احسن الحدیث (مرکز نشر معارف قرآن و نهج البلاغه اصفهان) از سال 1387 با هدف توسعه و نشر تفسیر قرآن کریم در سراسر کشور  آغاز به کار نمود و به حمد خداوند منان با پشتوانه عظیم الهی و ​دعای چهارده معصوم علیهم السلام وبا همکاری مراکز بزرگ قرآنی در سطح کشور بخصوص مهد قرآن، جامعه القرآن، دارالقرآن الکریم و حوزه های علمیه و ...  با حمایت چند تن از خیرین گرانقدر گام‌های بلندی را در زمینه انتشار آثار تفسیری قرآن کریم بخصوص آثار مفسر اندیشمند و فرزانه دکتر محمدعلی انصاری با روش برگزاری مسابقات تفسیری  برداشته است و توانسته بیش از حدود هفتصد هزار نفر را بطور مستقیم در این مسابقات سازماندهی نماید و قریب یک هزار و دویست جایزه کمک هزینه کربلا و مشهد مقدس را برای برگزیدگان در این مسابقات تأمین و پرداخت نماید.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید...

 

 

 

سایت روستانت

redirect

ورود به سایت

بنیاد خیریه خواجه نصیر طوسی که با شماره 25509 در اداره ثبت شرکت ها و با شماره مجوز  187877/83/8/1 در وزارت کشور به ثبت رسیده است با هدف کمک به رفع محرومیت از مناطق محروم کشور و با اولویت روستاهای کشور تاسیس گردیده است.جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید...

 

 

سایت موسسه بیان هدایت نور

redirect

ورود به سایت

 

پایگاه اطلاع رسانی و آرشیو کلیه آثار و محصولات استاد مفسر دکتر محمدعلی انصاری.

 

سایت مجمع خیرین قرآن و عترت استان اصفهان

redirect

ورود به سایت

خلاصه ای از سایت

این موسسه باهدف ارزشمندتوان افزایی مسئولین،مربیان وفعالین قرآنی سراسرکشوربه همت عالی فرهیختگان قرآنی استان درنیمه دوم سال  1392تأسیس شد.

برنامه هاوچشم اندازموسسه:

  • حمایت ویژه آموزشی ازموسسات وخانه های قرآنی
  • حمایت وپشتیبانی آموزشی وعلمی ازمراکزونهادهای فرهنگی وهرگونه فعالیتی که درجهت احیاءوارتقاءفرهنگ قرآنی غیردولتی وگسترش مذهب برحق جعفری وحمایت معنوی وعلمی درجهت ایجادتشکلهای خیرین قرآنی دراستان اصفهان ونقاط محروم ومستعدکشوروبرقراری سازوکارهای حمایتی مرتبط جهت نشرفرهنگ ومعارف قرآن به خصوص درمناطق محروم کشور  
  • اشاعه فرهنگ قرآنی ونهج البلاغه و صحیفه سجادیه وعلوم اهلبیت علیهم السلام ازطریق توسعه فعالیتهای قرآنی درمساجدوکانونهای فرهنگی قرآنی سراسرکشور

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید...

 

سایت کاراوب

redirect

ورود به سایت

خلاصه ای از سایت

سایت کاراوب، سامانه جامع اشتغال و کارآفرینی توسط بخش مدیریت پایگاه اطلاع رسانی خیریه های کشور طراحی و پیاده سازی شده است. لازم به توضیح است بعد از بهره برداری از سایت پایگاه اطلاع رسانی خیریه های کشور (www.khairieh.ir) به دلیل اهمیت توسعه اشتغال و کارآفرینی در کشور عزیزمان و تقاضاهای وصول شده به مدیریت پایگاه مزبور به این نتیجه رسید که با استفاده از بانک اطلاعات موجود در سایت و سایر اطلاعات و جمع آوری کلیه مبانی که در خصوص اشتغال و کارآفرینی امکان دستیابی آن وجود دارد اقدام، و در این سایت بنام کاراوب karaweb.ir متعلق به خیریه شهید محمد گلشیرازی برای بهره برداران بارگزاری شود.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید...

سایت بنیاد صحیفه سجادیه

redirect

ورود به سایت

خلاصه ای از سایت

بنیاد صحیفه سجادیه در استان اصفهان در جهت توسعه فرهنگ قرآن و عترت براساس حدیث ثقلین در سال 1395 زیر نظر مجمع خیرین قرآن و عترت استان اصفهان تاسیس گردید. امید است این کتاب ازرشمند صحیفه سجادیه که تنها کتابی است که از سوی اهل بیت (ع) به نگارش درآمده و به عنوان زبور آل محمد و خواهر قرآن معروف است، بعد از قرآن و نهج البلاغه به آن توجه ویژه شود و در جامعه اسلامیمان مورد توجه و بهر برداری قرار گیرد.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید...